Hakkımızda

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz için tüm gücümüzle yanınızda olmayı hedefleyen genç, dinamik ve güçlü bir ekibiz.

Biz Kimiz ?

2015 yılında bireysel olarak başladığımız sunucu bakım, optimizasyon ve güvenlik konularında “desteklio” adı altında destek vermekteyiz. Edindiğimiz bilgi ve birikim ile 2020 yılında kurumsal firma olma kararı aldık ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunacağımız inancıyla bu yola çıktık. Müşteri memnuniyetini önemseyen kaliteli ve temiz hizmet deneyimini yaşatmak isteyen “desteklio.com” yenilikçi, profesyonel ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Her geçen gün edindiği bilgi ve birikimini arttırarak gelişimine devam etmektedir.

Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Desteklio olarak, işletmelerin başarısı için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

Bizim Yaklaşımımız Çözüm odaklı

Tek bir proje içerisinde çözüm aramak yerine geliştireceğimiz bir çok alternatif ile seçimi tamamen sizlere bırakıyoruz. Sizin karar vereceğiniz adımlardan devam ederek maksimum memnuniyet duyacağınız şekilde ilerlemeyi tercih ediyoruz.

5/5

Açık İş Pozisyonları

All
İstanbul, Türkiye

Siber Güvenlik ve Ağ Mühendisi

  • Remote
  • İstanbul, Türkiye
  • Aralık 11, 2020

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Abide-i Hürriyet Cd. Blackout (Bolkan Center), A-B-C Blok Kat: 1 No: 211 D: 64 Şişli, İstanbul

Telefon: 0552 552 41 14

Hızlı Erişim